Търсенето намери 6 резултата за

Return

от Kiril Donov
30 авг 2018, 00:56
Jump to forum
Jump to topic

Мразоустойчива мандарина Юзу (Yuzu, Citrus junos)

Дойде време да отворя тема и за този Цитрус. Споменавал съм за Юзу няколко пъти. През 2004 година купих над 20 сорта Цитруси от известен разсадник в Швейцария. Повечето бяха студоустойчиви или поне така ги описваха. След 14 години, от всички оживяха само два, единият от които е над 3 метра в момента...
от Kiril Donov
09 окт 2018, 19:50
Jump to forum
Jump to topic

Re: Червен паяк - акари

Веднъж на седмица е достатъчно. Идеалният вариант е да се редуват различни препарати всеки път, за да не станат устойчиви акарите. 1 мл веро може би е достатъчно.
от Kiril Donov
15 окт 2018, 10:30
Jump to forum
Jump to topic

Re: Чат през 2018 г.

<r>Писах ѝ, ще дам координати ако отговори.<br/> <br/> <SIZE size="85"><s>[size=85]</s><COLOR color="green"><s>[color=green]</s>Added in 1 hour 18 minutes 24 seconds:<e>[/color]</e></COLOR><e>[/size]</e></SIZE> <QUOTE><s>[quote]</s>Нямам в момента масло от нийм, към края на месеца или началото на др...
от chicholyubo
07 юли 2013, 20:00
Jump to forum
Jump to topic

Re: Кокосова палма от орехи от магазина (Cocos nucifera L.)

Удумбара написа: .......ти твойте пушки , аз мойте китки ............! <devil>

АААААА, пушките не си ги давам, те са ми другата страст, без тях се чувствам като половин човек <thumbsup>
от chicholyubo
23 апр 2013, 18:08
Jump to forum
Jump to topic

Re: Създаване на малък домашен пчелин

При мен има от всичко по много в див вариант. Не ми трябва да си пълня градината. Цялото софийско поле е под мен. Постоянно се садят рапица и слънчоглед. Аз обаче не съм фен на рапицовоят мед. Даже бих казал, че е гаден и на вид и на вкус . Не препоръчвам на никой да си зазимява пчелите с рапицов ме...
от maniak
09 май 2012, 11:33
Jump to forum
Jump to topic

Re: Кактуси подходящи за отглеждане навън

Насадих преди 2 седмици опунциите на село и засега са добре въпреки големия пек, който беше до преди 2-3 дни. Леко бяха оклюмали от силното слънце и жегата, но вече започнаха да се надигат Бяха им, израснали нови "уши", които доста се наведоха след пресаждането навън, но като гледам ще оце...