Търсенето намери 15 резултата за

Return

от achovd
01 апр 2018, 14:05
Jump to forum
Jump to topic

Re: Промени във форума

На мен пък въобще не ми харесват. Разхождат се върху текст и снимки и така затрудняват четенето.
от rembi
01 апр 2018, 17:04
Jump to forum
Jump to topic

Re: Промени във форума

Много е хубаво,а още по хубаво е че е само за днес. <smile134>
от Бобсъна
14 апр 2018, 21:18
Jump to forum
Jump to topic

Re: Лоропеталум, Loropetalum chinensis

Задължително растение за всеки екзотофил-кораво и перманентно цъфтящо:

Изображение

<cheers2>
от иван
21 апр 2018, 05:17
Jump to forum
Jump to topic

Re: Градината на Иван

Уважаеми колеги от форума и всички които четат, градината ми е отворена за посещения. Всички които пътуват в района иската да разгледат моят труд са добре дошли! С удоволствие и голяма чест, ще бъде посрещнат, всеки член на този форум! <hat off> https://s9.postimg.cc/l1fswxqb3/30729084_1823857274320...
от Бобсъна
13 апр 2017, 08:48
Jump to forum
Jump to topic

Re: Глициния (Вистерия), Wisteria

Пролет е: https://lh3.googleusercontent.com/8z_8MuxwCKifSWUIfoqArOcbT_gkmYAoE9yH9QtfdM_1BGB50K4T5Kn84zmZdTe12CTr-7cggHGDA-x_-xupNADdH74-o9V_7L8Lzobwtj-BTjfmGHvo5P3Vo92huOwfZmKVOuGWgeSQkxxcrYHMnIY3miLcjbm8s5AKToNT5RI77obHjt11VkN6ynKpP2R3WHKOOdFpSwVDJWCOt9yPsJ7C0Gf59ilsTYXhe-yi-OOs805xT9Bnj8yvVJR02ocM...
от Kiril Donov
26 май 2018, 06:45
Jump to forum
Jump to topic

Мисията е изпълнена!

Ето защо семейството ми отиде във Флорида. Често критикуваме българското образование и това не е лошо, защото така то става по-добро. Но и не бива да пренебрегваме всички постижения на българските ученици по света. Ако някой иска да учи, може да получи много знания в България. Само 10 месеца след пр...
от zack
26 май 2018, 09:20
Jump to forum
Jump to topic

Re: Кирил Донов - forum Admin

Поздравления, Киро. Голяма част от заслугата е и ваша, на теб и на съпругата ти <cheers2>
от Kiril Donov
03 юни 2018, 04:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: Болести и неприятели по смокините

Аз не виждам проблеми с тази смокиня. Hardy Yellow понякога не дава реколта, дори моето старо дърво в някои години губи всичко. Затова и не бях сигурен, дали не иска опрашване, но вече е ясно, че плододава без наличие на осички. Относно изнервянето, надявам се да не стигате до крайни решения. Въобще...
от zack
19 юни 2018, 22:11
Jump to forum
Jump to topic

Re: Мичуринска 10 - уникален български сорт, Michurinska-10

Ами, какво да се каже повече <yes> <he-he> Това е от смокиня от Палмцентъра, мисля на 3 години! Всеки може да си прави изводите сам, дали Мичуринска е добра, или не! http://ivailovgrad.com/Gallery/albums/userpics/10001/smokini-ivaylovgrad-2018-braba-june-492.jpg Added in 3 hours 15 minutes 22 second...
от Krisito23
22 юни 2018, 10:56
Jump to forum
Jump to topic

Re: В търсене на студоустойчивия ядлив Цитрус от семена

Продължавате ли с опитите? Аз тази година също ще
се включа и съм убеден,че след 2-3 години ще направя цитрус ядлив, който ще вирее без проблеми в южна България. Въпреки че съм на 16!!!!!
от perperikon
22 юни 2018, 13:10
Jump to forum
Jump to topic

Re: В търсене на студоустойчивия ядлив Цитрус от семена

2-3 години няма да са ти достатъчни от семка да стигнеш до плододаващ цитрус, камо ли да селектираш ядлив, че и студоустойчив. Ако и работиш с ентусиазма, с който сега говориш през следващите 50 год., току виж нещата се получили! В младите ни е надеждата, ние нямаме толкова време пред себе си!
от perperikon
12 юли 2018, 21:06
Jump to forum
Jump to topic

Палмите в Стара Загора

Дойде време да се отвори и тази тема. Получих съгласие от шефа на "Озеленяване" към Община Стара Загора да им подаря няколко палми, които да засадим в Централната градска градина(до Общината). За да повярва, че могат да растат палми в Стара Загора се наложи да покажа на госпожата всички мои палми и ...
от Илиян Илиев
13 юли 2018, 15:41
Jump to forum
Jump to topic

Re: Бамбук

Моя е обикновен... Тази година порасна доста и се разхубави
Изображение
от perperikon
15 юли 2018, 13:19
Jump to forum
Jump to topic

Re: Коментари за времето в България през 2018 г.

Ако след зимата без ексцесии(без 1 ден), сега и лятото се развие в тази посока, никак кяма да е зле за начало.Имам в предвид нормално лято като това - без суша и непоносими жеги. А после да се затвърди като норма!
Ех, мечти, мечти! :-))
от ivo_nekitov
16 юли 2018, 13:44
Jump to forum
Jump to topic

Re: Албиция, Albizia julibrissin

От самото начало не ми харесва особено това дърво, но това е мое мнение. Екзотика е за тук, но в момента вече навсякъде има дървета със самосев, а при тъста на мой близък приятел, на 200 метра от Дунава има едно гигантско дърво с десетки малки под него - самонасяти семеначета. В негова полза, на вид...