Posts toplist

Rating posts

Автор
    Rating
  • Мнение Re: Промени във форума
    Kiril Donov » 24 мар 2018, 15:21

Искам да ви кажа за някои от новостите във форума. Вече можете да споделяте всеки интересен постинг в социалните мрежи (освен показаните в момента, има и още доста мрежи, стига да иска някой). На всеки постинг горе вдясно има ръчичка. Когато искате да благодарите на някого за написаното, можете да н...
    6
    Kiril Donov
    100%
  • Мнение Мразоустойчива мандарина Юзу (Yuzu, Citrus junos)
    Kiril Donov » 30 авг 2018, 00:56

Дойде време да отворя тема и за този Цитрус. Споменавал съм за Юзу няколко пъти. През 2004 година купих над 20 сорта Цитруси от известен разсадник в Швейцария. Повечето бяха студоустойчиви или поне така ги описваха. След 14 години, от всички оживяха само два, единият от които е над 3 метра в момента...
    6
    Kiril Donov
    100%
  • Мнение Re: Чемшир, Чимшир - Buxus sp.
    емиава » 13 апр 2018, 17:25

sky_guitar написа: Господа,от целия опит на тези,които са се сблъсквали с този вредител по чемшира и изброените до тук препарати,може ли да определим най- ефективният метод за борба? Феврури месес може ли да започне пръскане? Труден въпрос. Не знам дали има и еднозначен отговор. За момента все още у...
    5
    емиава
    83.33%
  • Мнение Re: Книги / Филми за растения
    Kiril Donov » 13 окт 2018, 02:12

Едно основополагащо четиво за южните растения в България. Лично за мен е много ценно, пълно с интересна информация. Макар някои факти и изводи да не са актуални към днешна дата, струва си да знаем, как са стояли нещата тогава. Имам едно ксерокопие, което съм правил преди поне 30 години. Това е нещо,...
    5
    Kiril Donov
    83.33%
  • Мнение Re: Sky_guitar (ELAN duo's garden)
    sky_guitar » 22 сеп 2018, 22:11

Sky_guitar (ELAN duo's garden)
    Изображение
    4
    sky_guitar
    66.67%

Rating topics

• Topic
    Been thanked
    Автор
    Rating

Rating forums