Книгомания

Потребителски аватар
Монов
Любител на южните растения
Регистриран: 04 юли 2013, 13:50
Любимо растение: Палми Bismarckia
Любим климат: Жешкия
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Книгомания

Непрочетено мнение от Монов » 29 яну 2014, 19:22

Ми на мене точно тези книги ми най-харесват от по 30 лв. с твърди корици, една от последните която си я купих е историческа и е доста сериозно книжле консултанти по тази книга са хора преподаватели в различни университети като Кеймбридж, Оксфорд, Бристол историци с имена. Иначе обичам научно-популярната литература.

Потребителски аватар
Desss
Регистриран: 04 апр 2014, 11:33
Been thanked: 0

Непрочетено мнение от Desss » 22 апр 2014, 16:12

Аз обожавам да чета, даже си купих и електронна книга, което си е супер удобство.
Сега съм се запалила по Джеймс Ролинс, изчетох всичко от него на един дъх. Дан Браун ми е много еднакъв в книгите си, само като че ли първата беше "ударът" и после едно и също. Обичам също Удхаус, нещо по-хард - Сан Антонио <thumbsup> , Пол Зюсман.. кримита, трилъри и смях да има.

Във всеки от нас дреме по един гений.... за сметка на това, идиотът никога не спи...:-)

Потребителски аватар
ентусиаст
Регистриран: 09 фев 2012, 19:59
USDA zone: 7b/8a

Непрочетено мнение от ентусиаст » 25 мар 2015, 15:17

От много четене се погрознява! Ама нека и аз се 'разпиша' с едно заглавие, което си купих и прочетох преди няколко седмици. Препоръчвам го на хора над 40 г. и с по-десни убеждения. Автор: Георги Мишев, "Мир на страха ни", с подзаглавие Бележки под линия. Не е с твърди корици и е далеч под 30 лв. <cheers2>

" Never argue with a fool, onlookers might not be able to tell the difference."
M. T.

sent from my PRAVETZ

Потребителски аватар
ентусиаст
Регистриран: 09 фев 2012, 19:59
USDA zone: 7b/8a

Непрочетено мнение от ентусиаст » 22 май 2015, 22:36

Не мога да се стърпя... Горещо препоръчвам новата книга на Иво Инджев- "Течна дружба 3". <thumbup>

" Never argue with a fool, onlookers might not be able to tell the difference."
M. T.

sent from my PRAVETZ

Потребителски аватар
reimbrant
Запален експериментатор от града на Левски, колекционер на всякакви южни растения
Регистриран: 29 май 2014, 00:14
Надморска височина (m): 530
USDA zone: 8a/8b
Абсолютна минимална t° (°C): -16
Минимум последна зима (°C): -10
Любимо растение: Палми
Любим плод: смокиня
Любим климат: умерен с 4 сезона
Been thanked: 5 times

Непрочетено мнение от reimbrant » 23 май 2015, 18:20

ИзображениеИзображениеДа се похваля и аз с новата ми книга ,,Пътеводител на източните Родопи,,Голям планинар съм/когато ми остане време разбира се/ и Родопите ги ценя много,уникална планина с много интересни скални образувания .още като я видях и си я поръчах,а миналата година пък си взех ,,Пътеводител на водопадите в България,, благодарение на която посетих доста водопади ,и двете книги са страхотни ,с професионални снимки,с джи пи ес координати на обектите,с подробно описание как да се стигне до обекта и съседни дестинации.много яки книги.Живеем в прекрасна страна с с уникални природни забележителности. <wine>

https://www.youtube.com/watch?v=Vy4CQOyQ-0k

Потребителски аватар
reimbrant
Запален експериментатор от града на Левски, колекционер на всякакви южни растения
Регистриран: 29 май 2014, 00:14
Надморска височина (m): 530
USDA zone: 8a/8b
Абсолютна минимална t° (°C): -16
Минимум последна зима (°C): -10
Любимо растение: Палми
Любим плод: смокиня
Любим климат: умерен с 4 сезона
Been thanked: 5 times

Непрочетено мнение от reimbrant » 14 юни 2015, 22:55

ИзображениеИзображениеЗдравейте приятели,да се похваля с една книга,подарена ми преди 2 дена от един голям приятел,който го посрещнах на вилата и си изкарахме много приятно,ден преди това е бил в село Велика при големите Серафимови, и специялно ми я е взел с техен подпис.много ценен подарък за мен.не знам кога ще ми остане време да я прочета,последните седмици ми се взима акъла от бачкане ,трябва да направя някаква равносметка и да приключвам с занаятите и да се отдам на любимата ми градина.Поздрави от Карлово.

https://www.youtube.com/watch?v=Vy4CQOyQ-0k

popov.dinko
Специалист овощар
Регистриран: 07 яну 2011, 22:39
Been thanked: 1 time

Непрочетено мнение от popov.dinko » 15 юни 2015, 22:41

Много точни книги си купил ! Тази за източните Родопи съм я гледал в една книжарница в Кърджали. Не си я взех, защото повечето обекти са ми познати и съм ги посетил. А за книгата на Серафимови и аз мога да се похваля. <thumbsup> Имам я същата с подпис, когато посетих Серафимови през 2005 год.

Отговори

Върни се в “Другите наши хобита (Our other hobbies)”