niko - Николай Раднев

Тук всеки, който желае, може да отвори собствена тема и да се представи с няколко думи.
Ако искате да запазите анонимността си, може да не пишете името си или други лични данни.
niko
Любител на южните растения
Регистриран: 30 яну 2011, 21:46
Район: Варна
Надморска височина (m): 120
Has thanked: 0
Been thanked: 0

niko - Николай Раднев

Непрочетено мнение от niko » 23 фев 2013, 23:57

Здравейте и от мен - Николай Раднев.
Роден и израснал във Варна, помните ли огромните руски телевизори? Ето тогава аз се подпалих по палмите и всичко това от една реклама, а по това време нямаше много реклами по телевизията, рекламата беше на карелия още си я спомням - крайбрежен път, плаж, красиви високи палми, кабриолет ... но нека се върна обратно, към кой съм аз.
Мечтаех си бързо да порастна, завърших и напуснах България, от 4 юли 1999 до 2008 април прекарах по подобни места от по горе споделената реклама и по точно Флорида, но винаги България ме е държала и аз нея вътре в мен, докато не дойде момента да зарежа всичко там и да се върна.
Когато най-после се върнах единственото, което ми липсваше от онзи живот като от филм, бяха палмите и екзотиката.
Построих си къща на купен от мен скромен парцел и започнах със семенца и няколко купени малки палми от Палм Центъра на Кирил.
Не съм от най-активните и споделящи във форума, но следя вашите постове редовно. Знам, че не е оправдание, но свободното време понякога е малко.
Колеги благодаря, че издържахте писаниците ми, поздрави на всички от мен.
НЕКА НАПРАВИМ БЪЛГАРИЯ ПО-КРАСИВА .
С уважение Николай Раднев <yes>

Потребителски аватар
Kiril Donov
Engineer-agronomist, Master in Tropical and Subtropical Agriculture (Инженер-агроном, Магистър по Тропично и Субтропично Земеделие), founder of Nursery Palm Center - Plovdiv, Bulgaria
Регистриран: 09 авг 2009, 12:48
Район: Асеновград (над инверсиите)
Надморска височина (m): 395
USDA zone: 7b/8a
Абсолютна минимална t° (°C): -15.2 since 1995
Минимум последна зима (°C): -5.8 (March 1, 2018)
Любимо растение: Кокосова палма, Cocos nucifera
Любим плод: Durian - The King of all fruits
Любим климат: Екваториален (Humid Equatorial)
Has thanked: 54 times
Been thanked: 93 times

Re: Николай Раднев

Непрочетено мнение от Kiril Donov » 24 фев 2013, 00:09

Току-що неусетно установих, че вече познавам няколко членове на форума повече от преди и ги чувствам по-близки. Идеята за тези "визитки" май ще се окаже чудесна! <bravo>

Durian addicted (Durian is the King of all fruits)

Отговори

Върни се в “Кои са членовете на форума”