Регистрация на нови потребители (New users registration)

В ПалмФорума държим на културата на общуване! Спазвайте добрия тон, не се заяждайте и не обиждайте събеседниците си!
Когато се пише на български език, писането на Кирилица е задължително!
Не давайте линкове към други комерсиални сайтове, все пак са наши конкуренти и не е наша работа да им правим реклама!
Този форум е свободен от политика и всяко писане на тази тема ще бъде приемано за СПАМ !
Форумът е фирмена собственост и има цензура. Мнението може да бъде изтрито или редактирано, според правилата или по преценка на собственика. Не се толерират безсмислените и повтарящи се изказвания. Пишете по същество в темите!

Re: Регистрация на нови потребители (New users registration)

UNREAD_POSTот Kolibar » 07 Яну 2014, 11:13

Kiril Donov написа:С някоя от програмите да деинсталираш напълно браузъра, вкл. всички остатъци от нея. С нормалната деинсталация на Windows, това не може да се получи. Аз ползвам една програмка, която се нарича "Your Uninstaller!" и от няколко години ми върши идеална работа. Има и други подобни програми.

Благодарско шефе. И тъй като знам, че не пиеш ракия хич няма да ти предлагам <thumbsup>

<cheers>
Дуйни ми льохни бел ветре, разтопи бели снегове, разлюляй гора зелена...
Аватар
Kolibar
Гларус, с градина край морето ...

Mясто: Варна
Надморска височина (m): 6

Re: Регистрация на нови потребители (New users registration)

UNREAD_POSTот bulgary » 07 Яну 2014, 14:36

<off topic> аз съм с интернет експлоер 11 и нямам никви проблеми много по бързо ми се отварят страниците от другите браузери
Аватар
bulgary
Градинар (Gardener)

Предишна

Назад към Общи правила и упътвания за форума (Forum rules and instructions)