Отваряне на линк в нов прозорец

В ПалмФорума държим на културата на общуване! Спазвайте добрия тон, не се заяждайте и не обиждайте събеседниците си!
Когато се пише на български език, писането на Кирилица е задължително!
Не давайте линкове към други комерсиални сайтове, все пак са наши конкуренти и не е наша работа да им правим реклама!
Този форум е свободен от политика и всяко писане на тази тема ще бъде приемано за СПАМ !
Форумът е фирмена собственост и е създаден с образователна цел. Публикациите може да бъдат изтривани или редактирани, според правилата или по преценка на собственика и без да се изпраща известие на автора. Не се толерират безсмислените и повтарящи се изказвания. Пишете по същество в темите!

След активиране на регистрация Ви, влезте в профила си, иначе ще бъде изтрит автоматично след 15 дни!
ivo_nekitov
Метеорологът на форума
Регистриран: 15 сеп 2010, 11:58
Район: София, Видин
Надморска височина (m): 88
USDA zone: 7a
Любимо растение: Vitis Vinifera
Любим климат: топъл
Метеостанция: http://www.stringmeteo.com/stations/bac ... achovo.htm
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Отваряне на линк в нов прозорец

Непрочетено мнение от ivo_nekitov » 28 фев 2011, 13:49

Гледах, гледах, но не намерих тема за общи въпроси но ЗА форума:)
Г-н Донов, не знам дали не е по-удачно да смените опцията при кликване върху линк(снимка) да се отваря в друг прозорец: отваряйки го в същия, след като разгледам снимката винаги машинално я затварям, вместо да се върна с "back" и по тоя начин губя форуа, та се налага да го отварям наново. Само идея.

Потребителски аватар
Kiril Donov
Engineer-agronomist, Master in Tropical and Subtropical Agriculture (Инженер-агроном, Магистър по Тропично и Субтропично Земеделие), founder of Nursery Palm Center - Plovdiv, Bulgaria
Регистриран: 09 авг 2009, 12:48
Район: Асеновград (над инверсиите)
Надморска височина (m): 395
USDA zone: 7b/8a
Абсолютна минимална t° (°C): -15.2 since 1995
Минимум последна зима (°C): -5.8 (March 1, 2018)
Любимо растение: Кокосова палма, Cocos nucifera
Любим плод: Durian - The King of all fruits
Любим климат: Екваториален (Humid Equatorial)
Has thanked: 47 times
Been thanked: 64 times

Re: Отваряне на линк в нов прозорец

Непрочетено мнение от Kiril Donov » 28 фев 2011, 16:54

Това е стандартен готов форум. Аз не мога да правя редакции в програмния код. Търсих навсякъде в настройките, но не открих настройка за отваряне на линк.
И мен много ме дразни това състояние, но единственото, което мога да направя е като кликвам за да отварям линк, да натискам едновременно и Shift. Така се отваря в нов прозорец.

Durian addicted (Durian is the King of all fruits)

Потребителски аватар
plamen
Виден дегустатор на вино и водещ специалист по смокините
Регистриран: 16 апр 2010, 09:34
Район: Храбрино
Абсолютна минимална t° (°C): -15 (2012)
Минимум последна зима (°C): - 6
Любим климат: +5/+35
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Непрочетено мнение от plamen » 24 апр 2012, 14:13

Заформи ми се един такъв проблем.Не мога да кача голяма снимка а само малка.Не мога да разбера защо.То,отговора е ясен,щото съм на Вие с компа....Какво правя?Намалявам си,значи,снимката на 800х600 пиксела,качвам я в Снимка.бг.После от кодовете за споделяне избирам този за форум (голяма) и ....после във форума ми излиза един надпис,че.."не мога да качвам снимки с повече от 1100 пиксела хоризонтално (или нещо такова).Къде бъркам,другари от електронния бизнес <cheers>

Потребителски аватар
marmozana
Специалист с много опит
Регистриран: 26 юли 2011, 13:41
Район: София
Been thanked: 0

Непрочетено мнение от marmozana » 24 апр 2012, 17:12

ivo_nekitov написа:Гледах, гледах, но не намерих тема за общи въпроси но ЗА форума:)
Г-н Донов, не знам дали не е по-удачно да смените опцията при кликване върху линк(снимка) да се отваря в друг прозорец: отваряйки го в същия, след като разгледам снимката винаги машинално я затварям, вместо да се върна с "back" и по тоя начин губя форуа, та се налага да го отварям наново. Само идея.

Да кажа какво ме открехна един съфорумец от друг форум, Клик със скрола на мишката върху линк, го отваря в нов раздел, поне в хром. За друг браузър не знам, само хром ползвам.

"Всички знаем, че светлината се движи по-бързо от звука. Затова някои хора изглеждат блестящи, докато не заговорят" A. Aйнщайн
Торове, препарати - онлайн магазинът се премести на нов адрес -> в синьото търкалце под аватара ми

Потребителски аватар
Kiril Donov
Engineer-agronomist, Master in Tropical and Subtropical Agriculture (Инженер-агроном, Магистър по Тропично и Субтропично Земеделие), founder of Nursery Palm Center - Plovdiv, Bulgaria
Регистриран: 09 авг 2009, 12:48
Район: Асеновград (над инверсиите)
Надморска височина (m): 395
Абсолютна минимална t° (°C): -15.2 since 1995
Минимум последна зима (°C): -5.8 (March 1, 2018)
Любимо растение: Кокосова палма, Cocos nucifera
Любим плод: Durian - The King of all fruits
Любим климат: Екваториален (Humid Equatorial)
Has thanked: 47 times
Been thanked: 64 times

Непрочетено мнение от Kiril Donov » 24 апр 2012, 21:59

Пламене, аз като ти пускам твоите снимки, избирам код за средна снимка, защо не пробваш така?

Durian addicted (Durian is the King of all fruits)

Отговори

Върни се в “Общи правила и упътвания за форума (Forum rules and instructions)”