Молба за помощ

Ако имате въпроси относно растения в Палм Център;
Ако имате излишни растения за размяна;
Други общи въпроси
Отговори
Потребителски аватар
Maya
Любител на южните растения
Регистриран: 12 ное 2019, 22:24
Район: Ловеч
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Молба за помощ

Мнение от Maya » 29 юни 2020, 21:18

Често ми изчезват въпроси, които съм задавала. По принцип се старая да са в подходяща тема, която вече съществува, но може би биват изтрити или преместени, когато не са на подходящото място и няма намиране. Може ли да бъда уведомявана в такъв случай? Аз ще изтрия всичко неуместно или ще бъде преместено, но така не мога да получа адекватна помощ. Благодаря.

Потребителски аватар
Kiril Donov
Engineer-agronomist, Master in Tropical and Subtropical Agriculture (Инженер-агроном, Магистър по Тропично и Субтропично Земеделие), founder of Nursery Palm Center - Plovdiv, Bulgaria
Регистриран: 09 авг 2009, 12:48
Район: Асеновград (над инверсиите)
Надморска височина (m): 395
USDA zone: 8b
Абсолютна минимална t° (°C): -15.2 since 1995
Минимум последна зима (°C): -5.1 (9-Feb 2020)
Метеостанция: https://www.stringmeteo.com/stations/pa ... index.html
Has thanked: 297 times
Been thanked: 850 times

Re: Молба за помощ

Мнение от Kiril Donov » 29 юни 2020, 23:13

Просто пишете в правилните теми! Преместване на мнения, уведомяване и прочие, изискват време, не стават от само себе си. Изтриването става за секунда. Понякога имам време и се занимавам да местя, но най-често нямам време. А ако не го направя на момента, забравям и си остава така, а това разводнява темите.

Ако не можете да намерите правилната тема, ползвайте търсачката горе вляво. Ако няма подходяща тема, отворете нова!

Потребителски аватар
Maya
Любител на южните растения
Регистриран: 12 ное 2019, 22:24
Район: Ловеч
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Молба за помощ

Мнение от Maya » 01 юли 2020, 09:14

Ок, съгласих се. Тогава ще ползвам тази тема отново с молба за помощ. Плумбагото ми линее на слънце. Не е от липса на поливки със сигурност. Също така е в доста малка саксийка и не знам дали мога да го преместя сега, защото цъфти... <hmmm> <hmmm> <hmmm>

Отговори